Menu Zvolen

Námestie Mládeže 2, Zvolen 960 01 mapa

Menu Zvolen, Námestie mládeže 2, 960 01, Zvolen - denné menu Zvolen - Menu Zvolen
 • Otváracie hodiny

Naša spoločnosť
Menu Zvolen

 

New Age Futuro s.r.o., je zameraná na komlexný gastronomický servis, ktorej hlavné motto je kvalita a nie kvantita. Menu Zvolen bolo vytvorené aby sme Vám priniesli dobre vyzerajúce a chutné jedlo. Venujeme sa príprave obedového menu. Ponúkame výber dvoch polievok ako aj piatich hlavných jedál počas pracovného týždňa. Cena obedového menu je od 3,20 eur s Dph.
 

 

Pre väčšie firmy

 

Nad 60 zamestnancov ponúkame možnosť vydávania obedov naším personálom. Vieme zabezpečiť výdaj obedov priamo na taniere v danej prevádzke formou teplého výdajného pultu. Vaši zamestnanci sa tým pádom nemusia vzdialiť mimo svojho pracoviska a nemusia jesť z obedárov alebo iných prepravných nádob. Takýmto spôsobom zachovávame kultúru jedla a promtnosť v podávaní. Potrebný inventár vieme samozrejme zapožičať. Samozrejmosťou je aj prenájom teplej a studenej kuchyne aj s personálom na rôzne príležitosti ako sú napr. svadby, plesy, kary, rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou a pod.

 

Kuchyňa s výdajom jedla a donáškou v meste Zvolen priamo k Vám do práce alebo domou. Tradičné slovenské jedlá varené ako doma.

 

Denné menu v meste Zvolen
denné menu zvolen

 

Naše denné menu je pripravené pre každého podľa chuti. Menu je pripravované tak aby ste už nikdy neochutnali žiadne iné, denné menu v meste Zvolen a okolí. Náš individuálny prístup k zákazníkom pri donáške denného menu je správnou cestou k úspechu. Naša kuchyňa Menu Zvolen ktorú nájdete aj na facebook-u pod názvom Menu Zvolen a tak isto naša webová stránka www.menuzvolen.sk. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť máme uvedené na našom webe. Donášku denného menu zabezpečíme aj v okolí v Zvolenskej slatine, Kováčovej, Lieskovci, Sliač a iné mestá a obce. Pre Vašu spoločnosť vieme zabezpečiť a výdaj menu priamo na pobočke pomocou výdajných pultov priamo na tanier, aby sme zabezpečili komfort zamestnancom a hlavná je úspora času vašich zamestnancov, ktorí nemusia opustiť pracovisko a napriek tomu zažijú príjemnú atmosféru vytvorenú našimi zamestnancami. Denné menu, ktoré by sme vydávali priamo u Vás na pobočke vieme zabezpečiť pri odbere 60 obedov. Okrem širokej ponuky nápojov a jedál, zabezpečíme dekoratívne vylepšenie priestoru, na základe Vašich predstav. Ak v blízkej budúcnosti plánujete svadbu, krst, promócie, oslavu narodenín, prípadne akúkoľvek inú rodinnú oslavu, už nemusíte ďalej hľadať. Sme tu pre Vás 24hodín denne, 7 dní v týždni. Vyvinuli sme všetko úsilie na to, aby sme dokázali na Slovensku vytvoriť aj donášku denného menu v mestách a dotiahli to na inú úroveň. Našej reštaurácii boli poskytnuté recepty na jedlá domáceho typu ale vieme Vám pripraviť aj domácu knedľu na objednávku 24h vopred. Naša spoločnosť MenuZvolen sa venuje hlavne výrobe obedového menu, ktoré pozostáva z 2 druhov polievok a 5 druhov hlavných jedál. Niektoré dni v týždni máme pripravené doplnkové jedlo v podobe Palaciniek. Naše denné menu nájdete na www.menuzvolen.sk alebo Vám ho pošleme mailom. Obedové menu si tiež môžete objednať a zakúpiť každý pracovný deň na našej prevádzke Námestie mládeže 2 vo Zvolene v čase od 07:00 do 10:00 prijímame objednávky denné menu a výdaj je zabezpečený v čase od 10:00 do 14:30. Rozvoz denného obedového menu počas pracovných dní je zabezpečený v čase od 10:00 do 15:00 hod., pri odbere jedného obedového denného menu v Meste Zvolen dovoz zdarma. Pri okolitých obciach je viac informácií poskytnutých na našej webovej stránke www.menuzvolen.sk.

 

Stravné lístky
 • Cheque Dejeuner
 • Doxx
 • Sodexo
 • Ticket Restaurant
 • VAŠA Slovensko
Karty
Typ reštaurácie
 • Nefajčiarske
 • Rodinná reštaurácia
 • Zdravá strava
Typ kuchyne
 • Slovenská kuchyňa
Pre rodiny a deti
Služby
 • Firemné akcie a podujatia
Vybavenie interiér a exteriér