ŽiWell

Zdieľať

Adresa

Winterova 3
Piešťany, 921 01

Kontakt

Tel.: 0948 191 750
Email: ozkvas@gmail.com
GPS: 48.5912897,17.835379399999965

Otváracie hodiny

Po - Št: od 11:00 do 0:00
Pi - So: od 11:00 do 23:30
Ne: od 11:00 do 23:00

Nájdete nás

Facebook

O nás

ŽiWell je situovaný v centre mesta. Posedieť si môžete na letnej terase či v interiéri kombinujúcom recyklované materiály a drevo. O vašu spokojnosť sa postará naša príjemná a ochotná obsluha. Okrem zdravej vegetariánskej stravy je ŽiWell aj miestom s bohatým kultúrnym programom pre celú komunitu (konverzácie v cudzom jazyku, workshopy, prednášky, koncerty, diskusie, výstavy, premietania a iné). Ponúkame tiež kávu z miestnej pražiarne a rôzne druhy piva.

 

Doplňujúce informácie

TYP KUCHYNE

Rozhodli sme sa priniesť do Piešťan koncept zdravej, lokálnej kuchyne. Každý deň Vám uvaríme bezlepkovo, bezlaktózovo, vegetariánsky a vegánsky - je len na Vás, čo si vyberiete z aktuálnej ponuky.

Toto sú základné princípy, ktoré uplatňujeme pri vytváraní našich jedál:

Solíme morskou soľou. Na prípravu šalátov používame len kvalitné oleje lisované za studena. Nepoužívame glutamanové dochucovadlá. Nepoužívame mrazenú ani konzervovanú zeleninu až na občasné výnimky, ako napríklad mrazený špenát. Jedlá pripravujeme bez použitia bielej múky, bieleho cukru, octu či bielej ryže okrem občasného použitia kvalitnej basmati ryže. Potraviny s lepkom a mliečne výrobky používame výnimočne. Z jedál si môžete vždy nakombinovať bezlepkovú alebo vegánsku kombináciu.

DONÁŠKA JEDLA PRIAMO K VÁM

Ak nemáte čas prísť k nám na obed, radi vám ho počas pracovných dní dovezieme. Nižšie je krátky návod, ako si donášku objednať:

1. ideálne bude, keď si obed objednáte do 9.00 - pomôže nám to odhadnúť, koľko porcií máme navariť. Je tiež možné objednať si skôr alebo napr. na celý týždeň dopredu.

2. zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo. Vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto:
utorok –1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123

3. objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192

Jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Záloha vám bude vrátená pri vrátení obalov. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

Pri objednávke do 4,5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 0,5 €, pri objednávke nad 4,5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

 

TYP REŠTAURÁCIE

 
Do nefajčiarskeho kultúrneho a komunitného centra ŽiWell príďte ráno na kávu, zdravo sa najesť počas obednej prestávky a večer na pivo. Našu ponuku sme rozšírili aj o streetfood - vyskúšajte naše quesadilly, burritá či burgre. Ak by ste mali chuť na niečo dobré k pivu, máme napríklad cibuľové krúžky, zeleninové čipsy, domáci nakladaný hermelín či čerstvé pečivo z rodinnej pekárne.

Ďalšie informácie a aktuálny program nájdete na našej verejnej FB stránke: http://www.facebook.com/klubZiWell

 

 Doplňujúce informácie

TYP KUCHYNE:


 • Medzinárodná kuchyňa

TYP REŠTAURÁCIE:


 • Vegetariánska reštaurácia

PRE RODINY A DETI:


 • Vstup so zvieraťom

SLUŽBY REŠTAURÁCIE:


 • Čapované pivo
 • WiFi internet
 • Živá hudba - na akcie

VYBAVENIE REŠTAURÁCIE:


 • Letná terasa
 • Parkovanie v okolí
 • Bezbarierový prístup
 • Toalety pre vozičkár
 • Priestory pre fajčiarov (na terase)

Stravné lístky: VAŠA Slovensko, Doxx, Calio karta


Dátum poslednej aktualizácie 03.08.2018

Kde nás nájdete?

Dátum poslednej aktualizácie 03.08.2018